Helping Apps jest projektem uruchomionym w 2015 roku w celu dostarczenia innowacyjnych narzędzi pozyskania i utrzymania klientów. Nasz zespół składa się ze specjalistów z szerokim doświadczeniem w branży projektantów aplikacji dla wszystkich dostępnych platform mobilnych, oraz ludzi odpowiedzialnych za wdrożenia.

Naszym celem jest dostarczenie klientom i użytkownikom końcowym przydatnych rozwiązań. Do tej pory dostarczyliśmy 3500 licencji. Nasze aplikacje mają na celu pomóc Państwu utrzymać lub zdobyć nowych klientów a także poprawić komunikację i wizerunek firmy dbającej o nabywcę.

Aplikacje działają na wszystkich dostępnych mobilnych systemach operacyjnych, takich jak Android, iOS oraz Windows Phone. Elastyczne wdrażanie daje możliwość dowolnego dostosowania funkcjonalności oraz wyglądu w tym pełnego brandowania aplikacji pod konkretne zamówienie (white labeling). Nie rezygnujemy z wyzwań. Zainteresowani? Omówimy i wdrożymy w Waszej Firmie innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania. Wątpliwości? Zaprezentujemy Wam osobiście, lub prześlemy na żądanie wszelkie dodatkowe materiały promocyjne.

Oferujemy licencje na gotowe i przetestowane rozwiązania, do wręczania klientom jako benefit Państwa oferty, pełny branding gotowych aplikacji pod Państwa marką, stworzenie aplikacji według Państwa wskazówek, czyli dobór funkcjonalności ważnych dla Państwa lub Waszych Klientów.

Aplikacja Korporacyjna „White label” oferuje Państwu możliwość dowolnego dobrania funkcjonalności oraz wyglądu w tym pełnego brandowania aplikacji. Istnieje możliwość stworzenia zupełnie nowych, zaprojektowanych przez Państwa rozwiązań na podstawie dostępnych modułów usług API, lub rozbudowy istniejących i prezentowanych na stronie rozwiązań o funkcje związane z:

logistyką, np wspomaganie dostawców, wspomaganie pracowników etatowych korporacji, z ochroną, np. aplikacja zamiast przepustki, kontrola ograniczeń dostępu (czasu i miejsc przebywania), przestrzeganie niestandardowych procedur BHP, Ppoż itp. Inteligentna zamiana odbiorców wezwań ratunkowych (np na terenie budowy dział BHP poza budową wskazana osoba,) inteligentna kontrola czasu pracy, bezpieczeństwo w podróży i wiele wiele innych.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą stworzenia aplikacji pod własną marką, prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Współpraca podczas tworzenia aplikacji „white label” opiera się na długoterminowych umowach podczas których gwarantujemy dobry kontakt z nami w fazie produkcji aplikacji, pełno zakresowe wsparcie techniczne wraz z dokumentacją produktu po zakończeniu prac, oraz okres gwarancyjny, wraz z certyfikowanym supportem technicznym. Możliwe również przeprowadzenie prezentacji produktu dla pracowników Państwa Firmy.

Szanowni Klienci! Wszystkie nasze produkty podlegają płatnej licencji. Licencje, dzielimy na dwie kategorie w zależności od sposobu nabycia produktu. Licencja dla Użytkowników indywidualnych, aktywowana jest bezpośrednio w sklepach Google Play, iOS App Store, oraz Windows Store podczas zakupu produktu i płatności przy użyciu systemu Google Pay, Apple Pay, zadeklarowanej karty kredytowej lub za pomocą opcji „dolicz do abonamentu” operatora Twojej sieci.

W przypadku odbiorców indywidualnych, możliwe jest uruchomienie 7 dniowego okresu próbnego aplikacji by po tym okresie, dokonać aktywacji licencji. Czas obowiązywania licencji dla odbiorców indywidualnych, zależny jest od wybranego planu, i może wynosić od jednego miesiąca, do roku w opcji płatności jednorazowej lub występować w sposób nieprzerwany w przypadku zadeklarowania automatycznego odnowienia płatności.

Licencje zbiorowe dla Przedsiębiorców, aktywujemy również za pomocą oryginalnego źródła instalacji aplikacji przewidzianych w systemach Android, iOS oraz Windows, jednak w przypadku Przedsiębiorców, istnieje możliwość pre-instalowania naszych produktów na powierzonym sprzęcie, a następnie ich szybkiej aktywacji poprzez przekazany link aktywacyjny prowadzący do sklepu wybranej przez Państwa platformy, dzięki wcześniejszemu rozliczeniu kwoty należnej za aktywację pakietu licencji- już z pominięciem opcji płatności dla Użytkownika końcowego, który po prostu aktywuje swój produkt w sklepie jednym kliknięciem. Podobnie jak w przypadku odbiorców indywidualnych, czas obowiązywania aktywnej licencji, zależny jest od zawartych z Przedsiębiorcą umów współpracy, i może wynieść od jednego miesiąca, do nawet dwóch lat. W przypadku większych zamówień, oferujemy dostęp do własnego Panelu Licencji Państwa Firmy.

Aplikacja Self Angel, przeznaczona dla pomocy w wypadkach komunikacyjnych, służy także do monitorowania oraz raportowania poprzez SMS osobom bliskim stanu podwyższonego ryzyka, na przykład wskutek zasłabnięcia. Wbudowana funkcja „głośnomówiąca” ułatwia udzielenie pierwszej pomocy osobom znajdującym się w bezpośredniej bliskości poszkodowanego. Podczas jakiegokolwiek wypadku, aplikacja wzbudza się automatycznie i informuje otoczenie o konieczności i sposobie udzielenia pierwszej pomocy, jednocześnie przesyłając raport SMS zdefiniowanym wcześniej w aplikacji osobom bliskim.

Aplikacja może służyć osobom zdrowym np. pracownikom budowy, kierowcom, lub wszędzie tam gdzie wymagane jest podejmowanie wysiłku fizycznego, a także osobom przewlekle chorym, np. na nadciśnienie, cukrzycę, padaczkę, osobom w podeszłym wieku, np. rodzina pracownika. Aplikacja posiada wstępnie zdefiniowaną listę znanych chorób oraz gotowe komunikaty głosowe w Języku polskim, Angielskim, Niemieckim, Francuskim oraz Rosyjskim. U Osób prywatnych świetnie sprawdzi się w podróży, jako elektroniczny opiekun. W Firmie, może posłużyć jako dodatek, prezent, dodatkowo zachęcający do wykupienia usług lub towarów.

Leash składający się z aplikacji serwerowej oraz aplikacji klienckiej oferuje możliwość zdalnego przeprowadzenia kontroli stanu przytomności użytkownika. Jako system wczesnego ostrzegania, w przypadku wystąpienia upojenia alkoholowego, odurzenia, lub nadmiernego przemęczenia, Użytkownik aplikacji klienckiej, nie będzie w stanie przeprowadzić testu „łamigłówki” we wskazanym czasie przez właściciela aplikacji serwerowej, który przesłał do aplikacji klienckiej test do rozwiązania.

Aplikacja przeznaczona jest głównie do nadzorowania pracowników, może zostać wykorzystana do bezpośredniego sprawdzenia pracowników podwykonawcy a w szczególności pracowników terenowych takich jak np. ochroniarze, przedstawiciele handlowi, pracownicy budowy, etc. Aplikacja może być również użyta do zdalnego sprawdzenia ad hoc znajomości procedur BHP lub innych dowolnych zakresów.

Aktywowany w aplikacji tryb „Trace” umożliwia przesyłanie raportów SMS z aplikacji klienckiej do aplikacji serwerowej o położeniu Użytkownika na którego telefonie znajduje się aplikacja kliencka, w przypadku zatrzymania i dłuższego postoju pojazdu, lub w przypadku gdy „Trace” wykryje zmianę przewidzianej wcześniej trasy. Ponieważ Leash dostępny jest również w sklepach z aplikacjami Google Play, iOS App Store oraz Windows App Store, odbiorcy indywidualni, docenią prostotę działania i możliwości Leasha, który może zapewnić rodzicom spokojną głowę o ich pociechy przebywające z dala od domu, na przykład w dyskotece, lub na urodzinach u nieznajomych osób.

Aplikacja All Messenger, umożliwia dwutorową komunikację poza zasięgiem sieci GSM w przypadku gdy z powodu nadmiernego oddalenia się od stacji nadawczych, topografii terenu, jego zabudowy wystąpił całkowity brak zasięgu. All Messenger jest systemem umożliwiającym komunikację telefonów bezpośrednio między sobą „peer to peer” gdzie każdy telefon jest jednocześnie nadajnikiem oraz odbiornikiem WI-FI.

Aplikacja tworzy z dostępnych telefonów komórkowych swoją własną sieć „ad hoc” i tym sposobem zapewnia nawiązywanie połączeń, jednocześnie dbając o to by zawsze realizować najlepsze możliwe dostępne połączenie. Przedsiębiorcy korporacyjni, mogą zaoferować swoim pracownikom wykonującym swą pracę grupowo w trudnym terenie, zupełnie nowe możliwości komunikacji nawet w takich miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe. All Messenger, wyposażony jest ponadto w unikatową funkcję „Hello” wywoływaną za pomocą jednego przycisku, przydatną w sytuacji gdy poszukiwana osoba, nie znajduje się w zasięgi wzroku. Brak reakcji na otrzymane zapytanie „hello” uruchamia w aplikacji tryb wzywania pomocy i jednocześnie w przypadku konfiguracji tej funkcji, może poinformować pozostałych Użytkowników sieci o konieczności poszukiwania zaginionej osoby.

All Messenger jest także przygotowany do pracy z routerami o podwyższonym zasięgu propagacji 5 GHZ, co umożliwia znaczny wzrost zasięgu tak działającej sieci. All Messenger dostępny jest do pobrania w sklepach na platformy Android, iOS oraz Windows Phone, zatem świetnie sprawdzi się również u odbiorców indywidualnych wybierających się w większej grupie w daleką podróż, np. na safari, na pustynię lub inne miejsca znane z niedostępności sieci GSM lub występowania czynników atmosferycznych które mogą wpłynąć na pogorszenie, lub utratę łączności GSM, na przykład powodzie, sztormy, burze piaskowe. Przedsiębiorcy korporacyjni, w tym głównie ubezpieczyciele, biura podróży oraz właściciele firm budowlanych, zyskują narzędzie dzięki któremu mogą zachęcić kontrahentów do współpracy spełniając wysokie standardy BHP, lub dołączyć All messenger jako „grant” do wycieczki turystycznej, lub ubezpieczenia.

Oferta Opieki IT skierowana dla wszystkich firm które cenią sobie profesjonalną sprawną opiekę i bezpieczeństwo IT bez konieczności tworzenia własnych kosztownych działów. Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie, dlatego ostateczna wysokość opłaty, będzie zależna od rodzaju świadczonych usług oraz ilości obsługiwanych przez nas stanowisk pracowniczych w Państwa firmie.

Oferujemy dobór i instalacje optymalnego oprogramowania antywirusowego w tym freeware lub z licencji powierzonych, raz w tygodniu emailowy biuletyn informacyjny dla wszystkich pracowników pracujących na komputerach o aktualnych rodzajach zagrożeń oraz zaleceń w jaki sposób uniknąć zainfekowania komputera niebezpiecznymi aplikacjami typu trojan, ransomware lub spyware, usuwanie wirusów, usuwanie oprogramowania ransomware w przypadku zainfekowania maszyny i żądania okupu, identyfikowanie i usuwanie instalacji typu „fake antywirus”, usuwanie niechcianych wtyczek oraz rozszerzeń z przeglądarek internetowych, okresowy przegląd wszystkich maszyn, na powierzonych stanowiskach pracy.

W jaki sposób działamy? Oferujemy rozwiązania zdalne, za pomocą aplikacji „AnyDesk” a w przypadku większej ilości obsługiwanych stanowisk, za pomocą licencjonowanej wersji aplikacji „TeamViewer”. Pomoc zdalna, obejmuje wszystkie zdolne do łączenia się z internetem maszyny w środowisku sieciowym Waszej Firmy.

Jesteśmy pewni swoich rozwiązań a nasze wieloletnie doświadczenie w branży powoduje, że nic nie umyka naszej uwadze. Dla naszych stałych klientów, również tych, którzy zdecydowali się zakupić nasze rozwiązania „Whitelabel” oferujemy duże rabaty na świadczone w ten sposób usługi.

Przyjedziemy do Was, aby zainstalować oprogramowanie do zdalnego świadczenia serwisu które nie będzie wymagało żadnej dodatkowej ingerencji pracownika, za wyjątkiem „zgłoszenia żądania pomocy zdalnej”. W przypadku maszyn zaatakowanych przez oprogramowanie ransomware, lub w przypadkach gdy niechciane oprogramowanie uniemożliwia połączenie się komputera z internetem i wykonanie zdalnej pomocy, oferujemy rozwiązanie pomocy telefonicznej a w wymagających tego przypadkach, po prostu przyjedziemy do Was, aby „uratować sytuację” i przywrócić maszynę do normalnego funkcjonowania.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu za pomocą dostępnego na naszej stronie Czatu z Konsultantem. Możesz też zostawić nam swój adres email lub prośbę o kontakt wraz z numerem telefonu, wówczas sami odezwiemy się do Was w najszybszym możliwym terminie. Oczekiwanie na kontakt z naszej strony, zwykle nie przekracza kilku godzin.

Zamów rozszerzone Instrukcje Aplikacji Mobilnych
Nazwa

§.1 Postanowienia Ogólne

Administratorem danych jest Helping Apps Limited z siedzibą w Tower Hill, 4pg, Witney, United Kingdom, GU5 9LS , wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Companies House w Wielkiej Brytanii. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach. Dla interpretacji terminów stosuje się słowniczek Regulaminu lub tak jak zostało to opisane w Polityce Prywatności (jeżeli wynika to bezpośrednio z opisu). Na potrzeby lepszego odbioru Polityki Prywatności termin „Użytkownik” zastąpiony został określeniem „Ty”, „Administrator” – „My”. Termin „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL). Dane osobowe podawane w formularzu na landing page’u są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.

§2. Administrator Danych

Usługodawca jest administratorem danych swoich klientów. Oznacza to, że jeśli posiadasz Konto na naszej stronie, to przetwarzamy Twoje dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, stanowisko, miejsce pracy, adres IP. Usługodawca jest także administratorem osób zapisanych na newsletter i osób zapisanych na webinar. Dane osobowe przetwarzane są:a. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,b. zgodnie z wdrożoną Polityką Prywatności w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści Umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji Usług świadczonych drogą elektroniczną,d. w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą: W zakresie i celu zgodnym ze zgodą wyrażoną przez Ciebie jeśli zapisałeś się na newsletter, w zakresie i celu zgodnym z wyrażoną przez Ciebie zgodą jeżeli zapisałeś się na webinar.Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli jesteśmy ich administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: admin@helping-apps.com. Zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania Twoich danych po rozwiązaniu Umowy lub cofnięciu zgody tylko w zakresie na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem lub jeżeli przepisy krajowe albo unijne bądź prawa międzynarodowego obligują nas do retencji danych. Usługodawca ma prawo udostępniać dane osobowe Użytkownika oraz innych jego danych podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania). Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Usługodawca nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa. Wdrożyliśmy szyfrowanie danych oraz mamy wprowadzoną kontrolę dostępu dzięki czemu minimalizujemy skutki ewentualnego naruszenia bezpieczeństwa danych. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez nas albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracujemy.

§3. Pliki cookies

Witryna helping-apps.com używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn. Gromadzone informacje dotyczą adresu IP, typu wykorzystywanej przeglądarki, języka, rodzaju systemu operacyjnego, dostawcy usług internetowych, informacji o czasie i dacie, lokalizacji oraz informacji przesyłanych do witryny za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację. Monitorowania informacji o użytkownikach dokonujemy korzystając z narzędzia Google Analytics, które rejestruje zachowanie użytkownika na stronie. Cookies identyfikuje użytkownika, co pozwala na dopasowanie treści witryny, z której korzysta, do jego potrzeb. Zapamiętując jego preferencje, umożliwia odpowiednie dopasowanie skierowanych do niego reklam. Stosujemy pliki cookies, aby zagwarantować najwyższy standard wygody naszego serwisu, a zebrane dane są wykorzystywane jedynie wewnątrz firmy [nazwa] w celu optymalizacji działań. Na naszej witrynie wykorzystujemy następujące pliki cookies: a) „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu; b) pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu; c) „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu; d) „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.; e) „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość wyłączenia lub przywrócenia opcji gromadzenia cookies poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej. Instrukcja zarządzania plikami cookies jest dostępna na stronie http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies. Dodatkowe dane osobowe, jak adres e-mail, zbierane są jedynie w miejscach, w których użytkownik wypełniając formularz wyraźnie wyraził na to zgodę. Powyższe dane zachowujemy i wykorzystujemy tylko do potrzeb niezbędnych do wykonania danej funkcji.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/semenedar/helping-apps.com/public_html/site/pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399